عضویت در پرتال اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، شبکه اینترتی معالم
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله می فرماید : از حاكمان الهى اطاعت كنيد و گوش بفرمان باشيد زيرا اطاعت از رهبرى مايه «وحدت اُمت اسلام» است
 
 
 
 
اداره کل آموزش
 
 
جستجو در سایت
 
 
ورود به سامانه‌ها
 
 
ورود به سامانه‌ها
 
 
پیوند شبکه‌های همکار
ijtihad
دفتر اصفهان
resalaat
howza-khorasarn
پایگاه اطلاع رسانی حدیث شیعه
 
 
پیوندها
 
 
RSS
 
 
آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۲/۳/۶
 
 
 
             عضویت
توضيحــــات

بعد از ثبت عضویت، ایمیلی به آدرس شما ارسال خواهد شد. با کلیک بر روی لینک فعال سازی، عضویت خود را فعال کنید و منتظر تایید مدیریت شبکه بمانید.
مشخصات فردي

Email: *    
رمز عبور: *    
تکرار رمز عبور: *      
نام: *    
نام خانوادگي: *    
جنسیت:
سن:
تحصیلات:
انتخاب بخش مورد نظر برای عضویت: *


موبایل:
تاریخ تولد:
انتخاب تاریخ

قوانین و مقررات داخلی شبکه معالم

قوانین و مقررات داخلی شبکه معالم (پورتال معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی)
1- این شبکه مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بنا شده‌است و هیچ یک از کاربران و اعضای این شبکه، از این قوانین تخلف نخواهند کرد.
2- اعضاء اطلاعات شخصی خود را در این شبکه قرار نخواهند داد که در این صورت، شبکه معالم تعهدی نسبت به انتشار آن توسط افراد سودجو نخواهد داشت.
3- آدرس‌های ايميل شما که در جای نوشتن ایمیل مرقوم می‌شود، برای عموم قابل مشاهده نيست و فقط توسط سردبیر شبکه معالم، پاسخ سوالات و یا مشاورات انجام شده، برای شما ارسال خواهد شد.
4- اطلاعات اعضاء به غير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن می‌باشد، به صورت محرمانه نگهداری می‌شود.
5- اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات، عکس، مطالب و یا نظرات حاوی اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقی و غير قانونی برروي اين شبکه نيستند.
6- تحت هيچ شرايطی شبکه معالم، مسئول خسارت‌های وارده در اثر اعتماد و اتکاء به اطلاعات قرار گرفته روی اين شبکه يا انتقال يافته توسط اين شبکه نمی‌باشد. همچنين شبکه معالم مسئوليتی را در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته روی اين شبکه نمی‌پذيرد.
7- شبکه معالم خود را مجاز به کنترل مطالب و نظرات که بطورعمومی بر روی شبکه قرار داده شوند می‌داند و مسئوليت کلی مطالب قرارداده شده روی شبکه توسط اعضاء و کاربران، مستقیما بر عهده قرار دهنده اطلاعات است. از این رو اعضای محترم از قرار دادن هر گونه مطلب و یا نوشتن هر نظری که با قوانین کشور ایران مخالفت دارد، خودداری خواهند کرد.
8- شبکه معالم می‌تواند در صورت تخلف از قوانين شبکه از طرف هر کدام از اعضاء، عضويت اعضاء متخلف را حذف يا تحريم کند.
9- شبکه معالم، سرويس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی برای بهبود، ارائه می‌کند و در مورد عدم قطع شدن شبکه، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهای شما تعهدی ندارد.
10- استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی اين شبکه در جای ديگر بدون ذکر منبع، مجاز نمی‌باشد.
11- کليه محتويات نرم افزاری و ابداعات و طرح‌ها، ماژول‌ها و برنامه‌ها، متعلق به معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بوده و کليه حقوق آن‌ها برای شبکه معالم، محفوظ می‌باشد.
12- مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است، بر عهده کاربر(شخص قراردهنده) می‌باشد.
13- مسئولیت کلیه مطالب و عکس‌هایی که در بخش وبلاگستان شبکه معالم وجود دارد بر عهده مدیر آن وبلاگ بوده و شبکه معالم هیچ گونه مسئولیتی را تقبل نخواهد کرد.
14- بيان عقايد مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی ديگران و با پرهيز از توهين و فحاشی و با رعایت قوانین کلی کشور، مجاز می‌باشد.
15- نظرات کاربران اعم از میهمان یا اعضا برای هر بخش از شبکه معالم پس از تایید سردبیر شبکه در شبکه قرار داده خواهد شد.
16- عضویت در این شبکه، به منزله قبول تمام قوانین شبکه معالم می‌باشد.
17- هر گونه تغییر در این قوانین به اطلاع اعضای محترم خواهد رسید و مورد تایید مجدد قرار خواهد گرفت و در صورت عدم موافقت با تغییرات جدید، میتوانید عضویت خود را از این شبکه حذف نمایید.

 
 
 
ویژه نامه
 
 
ویژه ها
 
 
معالم مدیا
media
 
 
دی جی زیست
 
 
گنجینه رسانه‌ای
 
 
ورود به شبکه معالم
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد
 
 
 

نشانی: مشهد - چهارراه خسروي - خیابان شهید رجایی - دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی   تلفن: ۶-۲۲۳۳۳۵۰-۰۵۱۱  نمابر:  ۲۲۵۶۰۴۸-۰۵۱۱
 


تمامی حقوق این سایت مربوط به معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی می باشد.
طراحی و اجرا توسط
Web Box Portal
تحلیل آمار سایت و وبلاگ